263 | HUMNA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole FAMÍRA 40.